Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje xenony, elektronikę oraz elektrykę samochodu. Od paru lat zajmujemy się również montażem systemów elektroniki oraz oświetlenia w łodziach.

Jeśli szukasz xenonów do swojego ukochanego auta to trafiłeś idealnie. Dobierzemy Ci odpowiedni model lub przerobimy Twoje stare reflektory na xenonowe. U nas zawsze konkurencyjne creny i profesjonalna obsługa. Sprawdź nas koniecznie!
Łodzie i motorówki
W 2007 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o montaż systemów elektroniki w łodziach. Sezon 2008 i 2009 był bardzo pracowity co pozwoliło nam zdobyć jeszcze większe doświadczenie. Współpracujemy z salonami sprzedaży łodzi, dla których wykonaliśmy wiele montaży systemów TV-DVD w nowych łodziach. Wykonaliśmy wiele montaży odbiorników TV od 19" do 23" oraz systemów DVD i audio a w naszej ofercie mamy też plotery Nathsau GPS i różnego rodzaju oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne (również xenonowe). TV oraz DVD mamy specjalnie przystosowane do instalacji elektrycznych gdzie wystepują spadki napięcia oraz przeciążenia (12V).
Ul. Słodka 17, 03-290 Warszawa Białołęka