Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje xenony, elektronikę oraz elektrykę samochodu. Od paru lat zajmujemy się również montażem systemów elektroniki oraz oświetlenia w łodziach.
Jeśli szukasz xenonów do swojego ukochanego auta to trafiłeś idealnie. Dobierzemy Ci odpowiedni model lub przerobimy Twoje stare reflektory na xenonowe. U nas zawsze konkurencyjne creny i profesjonalna obsługa. Sprawdź nas koniecznie!
Xenony
Od 1999 roku zajmujemy się oświetleniem xenonowym - montażem, naprawą i przerabianiem reflektorów na xenony. Specjalizujemy się w oryginalnych systemach xenonów oraz przerabiamy auta z USA aby mogły przejść prawidłowo badania techniczne Mamy w swojej ofercie prawie wszystkie przetwornice xenonowe i żarówki - naprawimy każdy reflektor xenonowy. Przerabiamy każde auto na xenony (zwłaszcza z USA) pod warunkiem, że nie będzie ono oślepiać innych uczestników ruchu, a co za tym idzie będzie zgodne z rozporządzeniem ministra infrastruktury. Nie przerabiamy, nie sprzedajemy i nie montujemy żarówek o barwie 6000K, 8000K, itd. Stosujemy tylko żarówki o oryginalnej barwie 4300K będące zgodne z obecnie obowiązującymi przepisami. W przypadku przerabiania świateł w samochodach najlepszy efekt można uzyskać w reflektorach soczewkowych - po przerobieniu na xsenony praktycznie niemożliwe jest odróżnienie czy są oryginalne czy też nie, a dobrze ustawione na pewno nie będą oślepiać. Największy problem z oślepianiem w przypadku xenonów to źle ustawione światła lub samodzielny montaż przez właściciela tanich zestawów o barwie np. 8000K (import ze wschodu). Tego typu działania przysparzają właścicielowi auta kłopotów z policją oraz przeglądem technicznym. Nie przerabiamy pewnych modeli samochodów na xenony, bo nasze doświadczenie mówi nam NIE, reflektory będą oślepiać na 100%. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości to dzwoń, chętnie doradzimy i udzielimy dobrej rady.

Ul. Słodka 17, 03-290 Warszawa Białołęka